Petr Martinák, IČO:65124570
Informace o subjektu Petr Martinák, IČO:65124570
Petr Martinák, IČO:65124570 má sídlo na adrese Hlavní 148, 79065, Žulová v okrese Jeseník. Živnost pro tento subjekt byla založena 8. 1. 1997 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n..
Doplňující informace o subjektu: Petr Martinák, IČO:65124570
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Petr Martinák, IČO:65124570. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Petr Martinák, IČO:65124570 sídlo?
Petr Martinák, IČO:65124570 má sídlo na adrese Hlavní 148, 79065, Žulová v okrese Jeseník.
Kolik má Petr Martinák zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Petr Martinák 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Petr Martinák, IČO:65124570?
Firma Petr Martinák, IČO:65124570 byla založená 8. 1. 1997.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Petr Martinák?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Petr Martinák, IČO:65124570: Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n..
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Petr Martinák.

Hodnocení pro Petr Martinák
Firma Petr Martinák ještě nemá žádné hodnocení..