Hana Machytková, IČO:65713583
Informace o subjektu Hana Machytková, IČO:65713583
Hana Machytková, IČO:65713583 má sídlo na adrese 119, 51101, Karlovice v okrese Semily. Živnost pro tento subjekt byla založena 15. 5. 1997 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách.
Doplňující informace o subjektu: Hana Machytková, IČO:65713583
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Hana Machytková, IČO:65713583. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Hana Machytková, IČO:65713583 sídlo?
Hana Machytková, IČO:65713583 má sídlo na adrese 119, 51101, Karlovice v okrese Semily.
Kolik má Hana Machytková zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Hana Machytková 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Hana Machytková, IČO:65713583?
Firma Hana Machytková, IČO:65713583 byla založená 15. 5. 1997.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Hana Machytková?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Hana Machytková, IČO:65713583: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Hana Machytková.

Hodnocení pro Hana Machytková
Firma Hana Machytková ještě nemá žádné hodnocení..