Bc. Jiří Vildomec, IČO:66176867

Informace o subjektu Bc. Jiří Vildomec, IČO:66176867

Bc. Jiří Vildomec, IČO:66176867 má sídlo na adrese Komenského 250, 74791, Štítina v okrese Opava. Živnost pro tento subjekt byla založena 5. 1. 2000 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní vzdělávání.

Doplňující informace o subjektu: Bc. Jiří Vildomec, IČO:66176867

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Bc. Jiří Vildomec, IČO:66176867. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Bc. Jiří Vildomec, IČO:66176867 sídlo?

Bc. Jiří Vildomec, IČO:66176867 má sídlo na adrese Komenského 250, 74791, Štítina v okrese Opava.


Kolik má Bc. Jiří Vildomec zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Bc. Jiří Vildomec 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Bc. Jiří Vildomec, IČO:66176867?

Firma Bc. Jiří Vildomec, IČO:66176867 byla založená 5. 1. 2000.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Bc. Jiří Vildomec?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Bc. Jiří Vildomec, IČO:66176867: Ostatní vzdělávání.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Bc. Jiří Vildomec.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Bc. Jiří Vildomec, IČO:66176867

Hodnocení pro Bc. Jiří Vildomec



    Firma Bc. Jiří Vildomec ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *