Antonín Dyntar, IČO:66882923

Informace o subjektu Antonín Dyntar, IČO:66882923

Antonín Dyntar, IČO:66882923 má sídlo na adrese Niederleho 541, 10800, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 2. 4. 1997 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Fotografické činnosti.

Doplňující informace o subjektu: Antonín Dyntar, IČO:66882923

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Antonín Dyntar, IČO:66882923. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Antonín Dyntar, IČO:66882923 sídlo?

Antonín Dyntar, IČO:66882923 má sídlo na adrese Niederleho 541, 10800, Praha v okrese Praha.


Kolik má Antonín Dyntar zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Antonín Dyntar 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Antonín Dyntar, IČO:66882923?

Firma Antonín Dyntar, IČO:66882923 byla založená 2. 4. 1997.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Antonín Dyntar?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Antonín Dyntar, IČO:66882923: Fotografické činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Antonín Dyntar.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Antonín Dyntar, IČO:66882923

Hodnocení pro Antonín Dyntar



    Firma Antonín Dyntar ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *