Veronika Petrželová, IČO:68011903

Informace o subjektu Veronika Petrželová, IČO:68011903

Veronika Petrželová, IČO:68011903 má sídlo na adrese 50, 79861, Bousín v okrese Prostějov. Živnost pro tento subjekt byla založena 9. 11. 1998 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti zástupců pojišťovny a makléřů.

Doplňující informace o subjektu: Veronika Petrželová, IČO:68011903

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Veronika Petrželová, IČO:68011903. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Veronika Petrželová, IČO:68011903 sídlo?

Veronika Petrželová, IČO:68011903 má sídlo na adrese 50, 79861, Bousín v okrese Prostějov.


Kolik má Veronika Petrželová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Veronika Petrželová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Veronika Petrželová, IČO:68011903?

Firma Veronika Petrželová, IČO:68011903 byla založená 9. 11. 1998.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Veronika Petrželová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Veronika Petrželová, IČO:68011903: činnosti zástupců pojišťovny a makléřů.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Veronika Petrželová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Veronika Petrželová, IČO:68011903

Hodnocení pro Veronika Petrželová



    Firma Veronika Petrželová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *