Jindřich Seidler, IČO:68783451

Informace o subjektu Jindřich Seidler, IČO:68783451

Jindřich Seidler, IČO:68783451 má sídlo na adrese 166, 33205, Chválenice v okrese Plzeň-město. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 12. 1998 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Silniční nákladní doprava.

Doplňující informace o subjektu: Jindřich Seidler, IČO:68783451

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jindřich Seidler, IČO:68783451. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jindřich Seidler, IČO:68783451 sídlo?

Jindřich Seidler, IČO:68783451 má sídlo na adrese 166, 33205, Chválenice v okrese Plzeň-město.


Kolik má Jindřich Seidler zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jindřich Seidler 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jindřich Seidler, IČO:68783451?

Firma Jindřich Seidler, IČO:68783451 byla založená 1. 12. 1998.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jindřich Seidler?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jindřich Seidler, IČO:68783451: Silniční nákladní doprava.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jindřich Seidler.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jindřich Seidler, IČO:68783451

Hodnocení pro Jindřich Seidler



    Firma Jindřich Seidler ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *