Jitka Balounová, IČO:70708886

Informace o subjektu Jitka Balounová, IČO:70708886

Jitka Balounová, IČO:70708886 má sídlo na adrese 71, 26256, Krásná Hora nad Vltavou v okrese Příbram. Živnost pro tento subjekt byla založena 12. 12. 2001 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství.

Doplňující informace o subjektu: Jitka Balounová, IČO:70708886

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jitka Balounová, IČO:70708886. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jitka Balounová, IČO:70708886 sídlo?

Jitka Balounová, IČO:70708886 má sídlo na adrese 71, 26256, Krásná Hora nad Vltavou v okrese Příbram.


Kolik má Jitka Balounová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jitka Balounová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jitka Balounová, IČO:70708886?

Firma Jitka Balounová, IČO:70708886 byla založená 12. 12. 2001.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jitka Balounová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jitka Balounová, IČO:70708886: účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jitka Balounová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jitka Balounová, IČO:70708886

Hodnocení pro Jitka Balounová



    Firma Jitka Balounová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *