Antonín SLÁMA, IČO:71208062
Informace o subjektu Antonín SLÁMA, IČO:71208062
Antonín SLÁMA, IČO:71208062 má sídlo na adrese 81, 59212, Poděšín v okrese Žďár nad Sázavou. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 4. 2004 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba usní a souvisejících výrobků.
Doplňující informace o subjektu: Antonín SLÁMA, IČO:71208062
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Antonín SLÁMA, IČO:71208062. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Antonín SLÁMA, IČO:71208062 sídlo?
Antonín SLÁMA, IČO:71208062 má sídlo na adrese 81, 59212, Poděšín v okrese Žďár nad Sázavou.
Kolik má Antonín SLÁMA zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Antonín SLÁMA 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Antonín SLÁMA, IČO:71208062?
Firma Antonín SLÁMA, IČO:71208062 byla založená 1. 4. 2004.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Antonín SLÁMA?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Antonín SLÁMA, IČO:71208062: Výroba usní a souvisejících výrobků.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Antonín SLÁMA.

Hodnocení pro Antonín SLÁMA
Firma Antonín SLÁMA ještě nemá žádné hodnocení..