Ing. Miroslav Klíma, IČO:72210681

Informace o subjektu Ing. Miroslav Klíma, IČO:72210681

Ing. Miroslav Klíma, IČO:72210681 má sídlo na adrese Sluneční 433, 53352, Staré Hradiště v okrese Pardubice. Živnost pro tento subjekt byla založena 27. 12. 2000 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti pro osobní a fyzickou pohodu.

Doplňující informace o subjektu: Ing. Miroslav Klíma, IČO:72210681

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ing. Miroslav Klíma, IČO:72210681. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Ing. Miroslav Klíma, IČO:72210681 sídlo?

Ing. Miroslav Klíma, IČO:72210681 má sídlo na adrese Sluneční 433, 53352, Staré Hradiště v okrese Pardubice.


Kolik má Ing. Miroslav Klíma zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Ing. Miroslav Klíma 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Ing. Miroslav Klíma, IČO:72210681?

Firma Ing. Miroslav Klíma, IČO:72210681 byla založená 27. 12. 2000.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Ing. Miroslav Klíma?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ing. Miroslav Klíma, IČO:72210681: činnosti pro osobní a fyzickou pohodu.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ing. Miroslav Klíma.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Ing. Miroslav Klíma, IČO:72210681

Hodnocení pro Ing. Miroslav Klíma



    Firma Ing. Miroslav Klíma ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *