Petr Vícha, IČO:73309192
Informace o subjektu Petr Vícha, IČO:73309192
Petr Vícha, IČO:73309192 má sídlo na adrese 74, 74745, Skřipov v okrese Opava. Živnost pro tento subjekt byla založena 21. 1. 2004 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Truhlářské práce.
Doplňující informace o subjektu: Petr Vícha, IČO:73309192
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Petr Vícha, IČO:73309192. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Petr Vícha, IČO:73309192 sídlo?
Petr Vícha, IČO:73309192 má sídlo na adrese 74, 74745, Skřipov v okrese Opava.
Kolik má Petr Vícha zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Petr Vícha 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Petr Vícha, IČO:73309192?
Firma Petr Vícha, IČO:73309192 byla založená 21. 1. 2004.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Petr Vícha?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Petr Vícha, IČO:73309192: Truhlářské práce.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Petr Vícha.

Hodnocení pro Petr Vícha
Firma Petr Vícha ještě nemá žádné hodnocení..