Mgr. Ivo Panchártek, IČO:73595071

Informace o subjektu Mgr. Ivo Panchártek, IČO:73595071

Mgr. Ivo Panchártek, IČO:73595071 má sídlo na adrese 90, 53352, Staré Hradiště v okrese Pardubice. Živnost pro tento subjekt byla založena 7. 7. 2004 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní vzdělávání.

Doplňující informace o subjektu: Mgr. Ivo Panchártek, IČO:73595071

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Mgr. Ivo Panchártek, IČO:73595071. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Mgr. Ivo Panchártek, IČO:73595071 sídlo?

Mgr. Ivo Panchártek, IČO:73595071 má sídlo na adrese 90, 53352, Staré Hradiště v okrese Pardubice.


Kolik má Mgr. Ivo Panchártek zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Mgr. Ivo Panchártek 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Mgr. Ivo Panchártek, IČO:73595071?

Firma Mgr. Ivo Panchártek, IČO:73595071 byla založená 7. 7. 2004.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Mgr. Ivo Panchártek?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Mgr. Ivo Panchártek, IČO:73595071: Ostatní vzdělávání.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Mgr. Ivo Panchártek.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Mgr. Ivo Panchártek, IČO:73595071

Hodnocení pro Mgr. Ivo Panchártek



    Firma Mgr. Ivo Panchártek ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *