Jiří Klouček, IČO:73614963

Informace o subjektu Jiří Klouček, IČO:73614963

Jiří Klouček, IČO:73614963 má sídlo na adrese 122, 29501, Dolní Krupá v okrese Mladá Boleslav. Živnost pro tento subjekt byla založena 9. 6. 2003 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Truhlářské práce.

Doplňující informace o subjektu: Jiří Klouček, IČO:73614963

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jiří Klouček, IČO:73614963. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jiří Klouček, IČO:73614963 sídlo?

Jiří Klouček, IČO:73614963 má sídlo na adrese 122, 29501, Dolní Krupá v okrese Mladá Boleslav.


Kolik má Jiří Klouček zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jiří Klouček 1 - 5 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jiří Klouček, IČO:73614963?

Firma Jiří Klouček, IČO:73614963 byla založená 9. 6. 2003.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jiří Klouček?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jiří Klouček, IČO:73614963: Truhlářské práce.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jiří Klouček.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jiří Klouček, IČO:73614963

Hodnocení pro Jiří Klouček



    Firma Jiří Klouček ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *