Barbora Bláhová, IČO:74331507
Informace o subjektu Barbora Bláhová, IČO:74331507
Barbora Bláhová, IČO:74331507 má sídlo na adrese 186, 26718, Karlštejn v okrese Beroun. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 2. 2007 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba pletených a háčkovaných oděvů.
Doplňující informace o subjektu: Barbora Bláhová, IČO:74331507
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Barbora Bláhová, IČO:74331507. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Barbora Bláhová, IČO:74331507 sídlo?
Barbora Bláhová, IČO:74331507 má sídlo na adrese 186, 26718, Karlštejn v okrese Beroun.
Kolik má Barbora Bláhová zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Barbora Bláhová 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Barbora Bláhová, IČO:74331507?
Firma Barbora Bláhová, IČO:74331507 byla založená 1. 2. 2007.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Barbora Bláhová?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Barbora Bláhová, IČO:74331507: Výroba pletených a háčkovaných oděvů.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Barbora Bláhová.

Hodnocení pro Barbora Bláhová
Firma Barbora Bláhová ještě nemá žádné hodnocení..