Martin Dohnal, DiS., IČO:74680919
Informace o subjektu Martin Dohnal, DiS., IČO:74680919
Martin Dohnal, DiS., IČO:74680919 má sídlo na adrese 49, 54455, Dubenec v okrese Trutnov. Živnost pro tento subjekt byla založena 13. 8. 2007 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Poradenství v oblasti požární ochrany.
Doplňující informace o subjektu: Martin Dohnal, DiS., IČO:74680919
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Martin Dohnal, DiS., IČO:74680919. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Martin Dohnal, DiS., IČO:74680919 sídlo?
Martin Dohnal, DiS., IČO:74680919 má sídlo na adrese 49, 54455, Dubenec v okrese Trutnov.
Kolik má Martin Dohnal, DiS. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Martin Dohnal, DiS. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Martin Dohnal, DiS., IČO:74680919?
Firma Martin Dohnal, DiS., IČO:74680919 byla založená 13. 8. 2007.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Martin Dohnal, DiS.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Martin Dohnal, DiS., IČO:74680919: Poradenství v oblasti požární ochrany.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Martin Dohnal, DiS..

Hodnocení pro Martin Dohnal, DiS.
Firma Martin Dohnal, DiS. ještě nemá žádné hodnocení..