Zdeněk Souček, IČO:75209021
Informace o subjektu Zdeněk Souček, IČO:75209021
Zdeněk Souček, IČO:75209021 má sídlo na adrese 93, 28002, Kbel v okrese Kolín. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 6. 2009 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.
Doplňující informace o subjektu: Zdeněk Souček, IČO:75209021
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Zdeněk Souček, IČO:75209021. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Zdeněk Souček, IČO:75209021 sídlo?
Zdeněk Souček, IČO:75209021 má sídlo na adrese 93, 28002, Kbel v okrese Kolín.
Kolik má Zdeněk Souček zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Zdeněk Souček 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Zdeněk Souček, IČO:75209021?
Firma Zdeněk Souček, IČO:75209021 byla založená 1. 6. 2009.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Zdeněk Souček?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Zdeněk Souček, IČO:75209021: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Zdeněk Souček.

Hodnocení pro Zdeněk Souček
Firma Zdeněk Souček ještě nemá žádné hodnocení..