Tomáš Spilka, IČO:76108864
Informace o subjektu Tomáš Spilka, IČO:76108864
Tomáš Spilka, IČO:76108864 má sídlo na adrese 315, 40723, Františkov nad Ploučnicí v okrese Děčín. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 3. 2008 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Doplňující informace o subjektu: Tomáš Spilka, IČO:76108864
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Tomáš Spilka, IČO:76108864. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Tomáš Spilka, IČO:76108864 sídlo?
Tomáš Spilka, IČO:76108864 má sídlo na adrese 315, 40723, Františkov nad Ploučnicí v okrese Děčín.
Kolik má Tomáš Spilka zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Tomáš Spilka 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Tomáš Spilka, IČO:76108864?
Firma Tomáš Spilka, IČO:76108864 byla založená 1. 3. 2008.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Tomáš Spilka?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Tomáš Spilka, IČO:76108864: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Tomáš Spilka.

Hodnocení pro Tomáš Spilka
Firma Tomáš Spilka ještě nemá žádné hodnocení..