Jan Rezek, IČO:87234165

Informace o subjektu Jan Rezek, IČO:87234165

Jan Rezek, IČO:87234165 má sídlo na adrese 114, 55101, Vlkov v okrese Náchod. Živnost pro tento subjekt byla založena 3. 12. 2008 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Reklamní činnosti.

Doplňující informace o subjektu: Jan Rezek, IČO:87234165

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jan Rezek, IČO:87234165. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jan Rezek, IČO:87234165 sídlo?

Jan Rezek, IČO:87234165 má sídlo na adrese 114, 55101, Vlkov v okrese Náchod.


Kolik má Jan Rezek zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jan Rezek 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jan Rezek, IČO:87234165?

Firma Jan Rezek, IČO:87234165 byla založená 3. 12. 2008.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jan Rezek?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jan Rezek, IČO:87234165: Reklamní činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jan Rezek.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jan Rezek, IČO:87234165

Hodnocení pro Jan Rezek



    Firma Jan Rezek ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *