Michaela Hrubá, IČO:88798551
Informace o subjektu Michaela Hrubá, IČO:88798551
Michaela Hrubá, IČO:88798551 má sídlo na adrese 87, 74784, Radkov v okrese Opava. Živnost pro tento subjekt byla založena 18. 5. 2012 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Doplňující informace o subjektu: Michaela Hrubá, IČO:88798551
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Michaela Hrubá, IČO:88798551. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Michaela Hrubá, IČO:88798551 sídlo?
Michaela Hrubá, IČO:88798551 má sídlo na adrese 87, 74784, Radkov v okrese Opava.
Kolik má Michaela Hrubá zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Michaela Hrubá 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Michaela Hrubá, IČO:88798551?
Firma Michaela Hrubá, IČO:88798551 byla založená 18. 5. 2012.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Michaela Hrubá?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Michaela Hrubá, IČO:88798551: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Michaela Hrubá.

Hodnocení pro Michaela Hrubá
Firma Michaela Hrubá ještě nemá žádné hodnocení..